O nas

Od ponad 18 lat zajmujemy się produkcją płyt: tłoczeniem oraz nadrukiem wszystkich rodzajów nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD oraz Blu-Ray a także tłoczeniem płyt winylowych. Możemy pochwalić się tysiącem aktywnych klientów z całej Europy i ponad 100 tysiącami realizowanych projektów.
Oferujemy kompleksową obsługę: od produkcji płyt, poprzez przygotowanie projektów i wykonanie opakowań oraz nadruku na płytach, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie; niezależnie od wielkości nakładu i skomplikowania projektu opakowania. Zawsze zapewniamy doskonałą jakość, atrakcyjną cenę i krótki czas realizacji

Zamów tłoczenie i nadruk online lub skontaktuj się z Działem Handlowym

Zapewniamy doskonałą jakość
Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Utrzymujemy niezmiennie wysoki standard obsługi i produkcji dzięki profesjonalnemu zespołowi ponad 80 specjalistów, własnemu parkowi maszynowemu oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu. Jako licencjonowany producent, wytwarzamy płyty zgodnie ze specyfikacjami technicznymi rozwiązań patentowych.

Nie znamy ograniczeń
Jesteśmy w stanie zrealizować każde – nawet najbardziej nietypowe – zamówienie, niezależnie od wielkości nakładu i sposobu nadruku, czy też rodzaju opakowania.

Szanujemy czas i środki naszych klientów
Oferujemy kompleksową obsługę: od produkcji płyt, przygotowania projektów, wykonania opakowań oraz nadruku na płytach, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta

Cenimy komfort i bezpieczeństwo
Dbamy o wygodę klienta. Każdy z klientów posiada osobistego doradcę, który przedstawia możliwe rozwiązania oraz czuwa nad przygotowaniem i realizacją zamówienia. Stan realizacji zamówienia można śledzić na bieżąco on-line. Na życzenie klienta materiały, wykorzystane podczas produkcji, są zabezpieczone i archiwizowane.