plen
+48 885 885 549 ul. Heliotropów 45/53, 04-796 Warszawa
plen
+48 885 885 549 ul. Heliotropów 45/53, 04-796 Warszawa
19 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
CD | DVD | WINYL
Dystrybucja cyfrowa
Skontaktuj się

O nas

19 lat | tysiące klientów | miliony wytłoczonych płyt winylowych, CD i DVD

XDiSC - Twoja tłocznia CD | DVD | WINYL

Oferujemy produkcję płyt winylowych i wszystkich rodzajów nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD. Możemy pochwalić się ponad tysiącem aktywnych klientów z całej Europy i ponad 100 tysiącami zrealizowanych projektów na całym świecie.

Produkcją płyt zajmujemy się już ponad 19 lat. W tłoczni XDiSC łączymy nowoczesność z tradycją – płyty winylowe tłoczymy, zarówno na prasach automatycznych, jak i manualnych. Na prasie ręcznej jesteśmy w stanie stworzyć ciekawe i unikatowe efekty na Twojej płycie.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie: specjaliści i miłośnicy muzyki. Zatrudniamy ponad 250 osób. Od 19 lat pracujemy w trybie 24/7, co daje razem 166440 godzin. To wszystko po to, by na każdym etapie współpracy klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. 

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania projektu, wykonania opakowania, poprzez tłoczenie płyt (winylowych i cyfrowych), nadruk na płytach cyfrowych, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu.

Realizujemy zarówno zlecenia standardowe, jak i personalizowane. Zapewniamy doskonałą jakość, atrakcyjne ceny oraz konkurencyjne terminy realizacji.

Zapewniamy doskonałą jakość

Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Utrzymujemy niezmiennie wysoki standard obsługi i produkcji dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów, własnemu parkowi maszynowemu oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu. Jako licencjonowany producent, wytwarzamy płyty zgodnie ze specyfikacjami technicznymi rozwiązań patentowych.

Nie znamy ograniczeń

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde – nawet najbardziej nietypowe – zamówienie, niezależnie od wielkości nakładu i sposobu nadruku, czy też rodzaju opakowania. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym celem indywidualnej wyceny.

Szanujemy czas i środki naszych klientów

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania projektu, wykonania opakowań, poprzez tłoczenie płyt (winylowych i cyfrowych), nadruk na płytach cyfrowych, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu.  Zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Cenimy komfort i bezpieczeństwo

Dbamy o wygodę klienta. Każdy z klientów posiada osobistego doradcę, który przedstawia możliwe rozwiązania oraz czuwa nad przygotowaniem i realizacją zamówienia. Na życzenie klienta materiały, wykorzystane podczas produkcji, są zabezpieczone i archiwizowane.