20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

O nas

XDiSC - Twoja tłocznia płyt CD | DVD | WINYL

Oferujemy produkcję płyt winylowych i wszystkich rodzajów nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD, Blu-Ray. Tłoczeniem płyt zajmujemy się już 20 lat. W XDiSC łączymy nowoczesność z tradycją – płyty winylowe tłoczymy, zarówno na prasach automatycznych, jak i manualnych. Na prasie ręcznej jesteśmy w stanie stworzyć ciekawe i unikatowe efekty na Twojej płycie.

Umieszczamy również muzykę (oraz audiobooki i podcasty) naszych klientów w serwisach streamingowych do płatnego odsłuchania lub pobierania. Obsługujemy cały proces agregacji. Wystarczy jedna umowa, by Twoja muzyka lub inne materiały audio pojawiły się w 140 serwisach na całym świecie.

Możemy pochwalić się ponad tysiącem aktywnych klientów z całej Europy i ponad 100 tysiącami zrealizowanych projektów na całym świecie.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie: specjaliści i miłośnicy muzyki oraz filmu. Zatrudniamy ponad 250 osób. Od 20 lat pracujemy w trybie 24/7, co daje razem 166440 godzin. To wszystko po to, by na każdym etapie współpracy klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. 

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania projektu, wykonania opakowania, poprzez tłoczenie płyt (winylowych i cyfrowych), nadruk na płytach cyfrowych, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu. Zajmujemy się również całym procesem dystrybucji muzyki cyfrowo w 140 serwisach na świecie.

Realizujemy zarówno zlecenia standardowe, jak i personalizowane. Zapewniamy doskonałą, jakość, atrakcyjne ceny oraz konkurencyjne terminy realizacji.

Zapewniamy doskonałą jakość

Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Utrzymujemy niezmiennie wysoki standard obsługi i produkcji dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów, własnemu parkowi maszynowemu oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu. Jako licencjonowany producent, wytwarzamy płyty zgodnie ze specyfikacjami technicznymi rozwiązań patentowych.

Nie znamy ograniczeń

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde – nawet najbardziej nietypowe – zamówienie, niezależnie od wielkości nakładu i sposobu nadruku, czy też rodzaju opakowania. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym celem indywidualnej wyceny.

Szanujemy czas i środki naszych klientów

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania projektu, wykonania opakowań, poprzez tłoczenie płyt (winylowych i cyfrowych), nadruk na płytach cyfrowych, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu. Tak samo działamy w procesie dystrybucji cyfrowej. Zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Cenimy komfort i bezpieczeństwo

Dbamy o wygodę klienta. Każdy z klientów posiada osobistego doradcę, który przedstawia możliwe rozwiązania oraz czuwa nad przygotowaniem i realizacją zamówienia. Na życzenie klienta materiały, wykorzystane podczas produkcji, są zabezpieczone i archiwizowane.

Jesteśmy eko-friendly

Jesteśmy polską firmą, dla której ważne jest dbanie o swoje otoczenie. Dlatego staramy się, aby nasz ślad węglowy był jak najmniejszy. Odzyskane ciepło z maszyn ogrzewa nasze biura. Dużą część energii do procesu produkcji pozyskujemy dzięki panelom fotowoltaicznym na naszym dachu. Dodatkowo efektywnie zaprojektowane linie produkcyjne pozwalają zminimalizować zużycie prądu. Farby używane w naszych projektach są w 100% ekologiczne, a odpady produkcyjne wracają do procesu produkcji lub wykonujemy z nich elementy dekoracyjne np. zegary ścienne.