plen
+48 885 885 549 ul. Heliotropów 45/53, 04-796 Warszawa
plen
+48 885 885 549 ul. Heliotropów 45/53, 04-796 Warszawa
19 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
CD | DVD | WINYL
Dystrybucja cyfrowa
Skontaktuj się

Tłoczenie płyt winylowych

od nacięcia po opakowanie

Tłoczenie płyt CD/DVD

najwyższa jakość w najlepszej cenie

Wszystko dla Twoich płyt

mastering, tłoczenie, opakowanie, dystrybucja

XDiSC w liczbach

40
specjalistów XDiSC
0
winyli na dzień
0
CD na dzień

Oferujemy produkcję płyt winylowych i wszystkich rodzajów nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD. Możemy pochwalić się ponad tysiącem aktywnych klientów z całej Europy i ponad 100 tysiącami zrealizowanych projektów na całym świecie.

Produkcją płyt zajmujemy się już ponad 19 lat. W tłoczni XDiSC łączymy nowoczesność z tradycją – płyty winylowe tłoczymy, zarówno na prasach automatycznych, jak i manualnych. Na prasie ręcznej jesteśmy w stanie stworzyć ciekawe i unikatowe efekty na Twojej płycie.

Realizujemy zarówno zlecenia standardowe, jak i personalizowane. Zapewniamy doskonałą jakość, atrakcyjne ceny oraz konkurencyjne terminy realizacji.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie: specjaliści i miłośnicy muzyki. Zatrudniamy ponad 250 osób. Od 19 lat pracujemy w trybie 24/7, co daje razem 166440 godzin. To wszystko po to, by na każdym etapie współpracy klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. 

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania projektu, wykonania opakowania, poprzez tłoczenie płyt (winylowych i cyfrowych), nadruk na płytach cyfrowych, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu. 

Newsy

O tłoczni XDiSC w Tygodniku Powszechnym

W majowym numerze Tygodnika Powszechnego ukazał się artykuł o rynku płyt winylowych.
Czytaj dalej

Recenzja naszej płyty do kalibracji antyskatingu

Na partnerskim portalu o kulturze winylowej ukazała się recenzja naszej płyty do kalibracji antyskatingu. Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej

XDiSC partnerem książki

"100 najodważniejszych polskich piosenek" to zupełnie nowe spojrzenie na historię polskiej muzyki.
Czytaj dalej

Rekomendacje

  • Z tłocznią XDiSC współpracujemy od lat. Zapewniają tłoczenie płyt winylowych i CD na wysokim poziomie oraz kreatywną atmosferę współpracy. 

    Marcin Mieszczak
    e-words | Psychosonda