20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

5 najważniejszych dla nas wartości którymi kierujemy się w biznesie.

Zapewniamy doskonałą jakość

Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Utrzymujemy niezmiennie wysoki standard obsługi i produkcji dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów, własnemu parkowi maszynowemu oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu. Jako licencjonowany producent, wytwarzamy płyty zgodnie ze specyfikacjami technicznymi rozwiązań patentowych.

Nie znamy ograniczeń

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde – nawet najbardziej nietypowe – zamówienie, niezależnie od wielkości nakładu i sposobu nadruku, czy też rodzaju opakowania. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym celem indywidualnej wyceny.

Szanujemy czas i środki naszych klientów

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania projektu, wykonania opakowań, poprzez tłoczenie płyt (winylowych i cyfrowych), nadruk na płytach cyfrowych, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu.  Tak samo działamy w procesie dystrybucji cyfrowej. Zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Cenimy komfort i bezpieczeństwo

Dbamy o wygodę klienta. Każdy z klientów posiada osobistego doradcę, który przedstawia możliwe rozwiązania oraz czuwa nad przygotowaniem i realizacją zamówienia. Na życzenie klienta materiały, wykorzystane podczas produkcji, są zabezpieczone i archiwizowane.

Jesteśmy eko-friendly

Jesteśmy polską firmą, dla której ważne jest dbanie o swoje otoczenie. Dlatego staramy się, aby nasz ślad węglowy był jak najmniejszy. Odzyskane ciepło z maszyn ogrzewa nasze biura. Dużą część energii do procesu produkcji pozyskujemy dzięki panelom fotowoltaicznym na naszym dachu. Dodatkowo efektywnie zaprojektowane linie produkcyjne pozwalają zminimalizować zużycie prądu. Farby używane w naszych projektach są w 100% ekologiczne, a odpady produkcyjne wracają do procesu produkcji lub wykonujemy z nich elementy dekoracyjne np. zegary ścienne.