20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Nowa w pełni automatyczna maszyna do tłoczenia winyli to nowe możliwości produkcyjne i krótsze terminy realizacji zamówień

Właśnie przyjechała do nas kolejna (na pewno nie ostatnia w tym roku), automatyczna prasa do tłoczenia płyt winylowych- Pheenix Alpha AD12.

Prasa AD 12, jak mówią jej twórcy, jest maszyną opartą na dwudziestowiecznych rysunkach technicznych, lecz przekształconą w prawdziwie nowoczesne urządzenie. Wyposażona jest we wszystkie rozwiązania techniczne niezbędne w nowoczesnej maszynie, takie jak cyfrowy układ sterowania czy system cięcia laserem i strumieniem wody. Możemy na niej produkować winyle o wadzę 180 i 140 gram, w formacie 12 cali.

„Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów oraz analizując sytuację na rynku zdecydowaliśmy się na ten zakup. Wpisuję się on również w naszą strategię sukcesywnego powiększania parku maszynowego. Pheenix Alpha AD12 pozwoli na zwiększenie mocy oraz skrócenie terminów produkcji”- mówi prezes XDiSC Wojciech Wróbel.

Czas wytłoczenia płyty na automacie to 25 sekund, co pozwoli na zwiększenie możliwości produkcyjnych  XDiSC o 100 tys. winyli w skali miesiąca. Wkrótce planujemy ponowny zakup takiej prasy.