20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Dlaczego warto wydać swój winyl? (5 powodów)

Płyty winylowe to coś więcej niż muzyka. Jedni je kochają, inni są wobec nich zupełnie obojętni, jednak od lat trzymają przy sobie rzeszę wiernych fanów. Jeżeli jesteś muzykiem lub producentem muzycznym i zastanawiasz się nad wydaniem płyty winylowej, zdecydowanie powinieneś poznać 5 powodów, dlaczego warto to zrobić!

#1 W 2022 roku sprzedaż winyli pierwszy raz od 35 lat była wyższa, niż płyt CD.
#2 Młodzi ludzie je kochają! Ponad połowa nabywców płyt winylowych ma mniej niż 25 lat.
#3 Płyty winylowe uwielbiane są za „dotyk”. Winyl posiada pewną autentyczność, której nie są w stanie zapewnić płyty CD, mp3 czy serwisy streamingowe.
#4 Płyty winylowe są unikatowe. Artyści i wytwórnie produkują tylko ograniczoną ilość płyt. Tylko dla największych fanów.
#5 Osoby, które kolekcjonują winyle, nigdy nie przestaną tego robić – to część ich osobowości! Często kupują po 2 sztuki tego samego wydania. Jedna do kolekcji (nigdy nie zostaje rozpakowana) a druga do słuchania.

To, że płyty winylowe są wyjątkowe, wie każdy, kto choć raz usłyszał dźwięk z muzyki płynącej z gramofonu. Napisz do nas, a dowiesz się co zrobić, aby Twoja muzyka pojawiła się na płycie analogowej.

Zapraszamy do kontaktu: info@x-disc.pl