20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Nowe zegary ścienne

Co zrobić z płytą winylową, która nie nadaje się do odtwarzania? Wcale nie trzeba jej wyrzucać – idealnie taka płyta sprawdzi się jako materiał do stworzenia oryginalnej dekoracji ściennej. Szczególnie interesująco prezentują się zegary wykonane z różnokolorowych winyli.

Jak powstają zegary z płyt winylowych?

Płytę winylową, ze względu na jej kształt, bardzo łatwo da się przerobić na tarczę zegarową. Winyl jest okrągły i można na nim umieszczać dowolne wycięcia nie ma też problemu z przymocowaniem mechanizmu zegarowego oraz wskazówek pokazujących aktualną godzinę. W XDiSC zegary ścienne produkuje się z płyt winylowych w różnych kolorach – zegar nie musi być koniecznie czarny.

Do produkcji dekoracyjnych zegarów wykorzystywany jest specjalny ploter, który bardzo precyzyjnie nacina przygotowany wcześniej projekt, dzięki czemu gładkie płyty zamieniają się w stylowe ozdoby z funkcją odmierzania czasu. Projekty zegarów przygotowywane są indywidualnie, na zamówienie konkretnego klienta. Dzięki personalizowanej labeli każdy zegar z płyty winylowej wygląda inaczej i łatwo dopasować taką dekorację do dowolnego wnętrza, podkreślając muzyczne upodobania właściciela. Wyjątkowości nadaje grafika wycięta na płycie charakteryzująca się uniwersalnym motywem muzycznym.

Dlaczego warto zamówić zegar z płyty winylowej?

Płyty winylowe wyróżniają się wysoką trwałością, i odnosi się to nie tylko do ich domyślnego użytku – ozdoby z winyli również bez większych problemów wytrzymają długą eksploatację, a wyroby z XDiSC znane są ze swojej trwałości i wysokiej jakości wykonania. Labele umieszczone na zegarach nie tracą przedwcześnie kolorów, nie blakną i nie rozmazują się podczas użytkowania.

Wykorzystanie płyt winylowych do produkcji zegarów ściennych pozwala ograniczyć ilość odpadów, jakie tworzą się w trakcie tłoczenia – odpady produkcyjne nie trafiają na śmietnik, tylko zyskują drugie życie, a ich wyjątkowy wygląd bez wątpienia jest dodatkowym atutem. Do druku labeli stosowane są wyłącznie farby ekologiczne, bezpieczne dla użytkowników oraz nieszkodliwe dla środowiska. Profesjonalnie wyprodukowane zegary ścienne z płyt winylowych nadają się także na prezent lub mogą służyć do wykańczania wnętrz w przestrzeni publicznej oraz studiach nagraniowych.