20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Oferta promocyjna!!!

Do każdego zamówienia płyt winylowych (niezależnie od nakładu) możesz otrzymać* 2% wielkości tego nakładu naszych płyt antyskatingowych. Poniżej przykład jak może to wyglądać dla Ciebie:

– gdy zamówisz 300 szt. winyli= otrzymasz 6 szt. płyt antyskatingowych,

– gdy zamówisz 500 szt. winyli= otrzymasz 10 szt. płyt antyskatingowych,

– gdy zamówisz 1000 szt. winyli= otrzymasz 20 szt. płyt antyskatingowych.

Po co Ci płyta antyskatingowa?

Dobry sprzęt oraz najlepsze wydania nie są od razu gwarancją najlepszego dźwięku. Potrzebna jest jeszcze prawidłowa kalibracja gramofonu. Jednym z najważniejszych parametrów, z jakiego ustawieniem musimy się zmierzyć to antyskating. Jeżeli zrobimy to źle, lub w ogóle pominiemy- szybko zniszczymy swoje płyty! W ustawieniu antyskatingu pomocna będzie specjalna płyta od XDiSC.

UWAGA! Jest tylko jeden warunek aby skorzystać z tej oferty promocyjnej!

Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia oraz przesłanie wszystkim materiałów (zarówno graficznych jak i muzycznych) w terminie od 20.02.2023 do 06.03.2023.

Płyty antyskatingowe możesz wykorzystać jako prezenty dla swoich klientów, dla muzyków z którymi współpracujesz, dla wielbicieli perfekcyjnego brzmienia płyt winylowych, możesz je rozdać swoim przyjaciołom albo użyć do kalibracji własnego gramofonu.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej:

+48 885 885 549
info@x-disc.pl

*Ze względów księgowych na każdą płytę antyskatingową przy tym zamówieniu otrzymasz 99,975% rabatu. To znaczy że każda będzie kosztowała 1 grosz (około: $0,0435 lub €0,0471 lub £0,0536).