20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Portal Winylowy miejscem dla fanów dobrej muzyki oraz płyt winylowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w winylowym świecie. Chcesz znać aktualności, informacje o premierach i ciekawostki to Portal Winylowy jest miejscem które powinieneś odwiedzać regularnie. Portal Winylowy jest bezpośrednią kontynuacją Psychosondy. Redakcja składa się z absolutnych fanów dobrej muzyki oraz płyt winylowych. Na portalu przeczytasz informacje wyłącznie o winylach, gramofonach, sprzęcie oraz szeroko pojętej kulturze winylowej.

Portal Winylowy tworzą specjaliści którzy doceniają rozmaite aspekty płyt winylowych: to nie tylko świetne brzmienie oraz unikatowe wydania, ale także zupełnie inne – dużo głębsze – spojrzenie na album muzyczny. To 100% uwagi poświęcanej sztuce. Znajdą tu swoje miejsce: muzycy, wydawcy, kolekcjonerzy, organizatorzy imprez winylowych, właściciele sklepów i wszyscy ci, dla których winyle są niezapomnianą przygodą, chcą rozwijać swoją pasję i wiedzę oraz poznawać ludzi podobnych do siebie.

Znajdziesz w nim różnego rodzaju treści: poważne artykuły wiedzowe, recenzje, newsy z winylowego świata, wywiady, a także luźne – przesiąknięte dobrym humorem – felietony. Jako XDiSC mamy nadzieję, a wręcz jesteśmy przekonani, że będziecie się dobrze czuć na Portalu Winylowym! Zresztą zobaczcie sami: www.portalwinylowy.pl