plen
+48 885 885 549 ul. Heliotropów 45/53, 04-796 Warszawa
plen
+48 885 885 549 ul. Heliotropów 45/53, 04-796 Warszawa
20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

XDiSC oficjalnym członkiem stowarzyszenia Vinyl Alliance.

14 listopada w Berlinie XDiSC został oficjalnym członkiem Vinyl Alliance, stowarzyszeniem zrzeszającym globalną społecznością związaną z przemysłem winylowym. To prestiżowe członkostwo podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój przemysłu płyt winylowych na skalę globalną. Partnerstwo z Vinyl Alliance umożliwi XDiSC aktywny udział w kształtowaniu przyszłości branży.

Jako członek stowarzyszenia, firma zyska dostęp do najnowszych trendów, innowacji i najlepszych praktyk w dziedzinie produkcji winyli. Decyzja o dołączeniu do tej organizacji podkreśla zobowiązanie XDiSC do wysokich standardów jakości i zrównoważonego rozwoju. Współpraca z Vinyl Alliance umożliwi firmie XDiSC lepsze zrozumienie potrzeb rynku winylowego i dostosowanie swoich usług do oczekiwań klientów na całym świecie.

„Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie niesie ze sobą to partnerstwo, i zobowiązujemy się do aktywnego uczestnictwa we wspólnym tworzeniu przyszłości tej dynamicznej branży.”- mówi Prezes Zarządu XDISC S.A. Wojciech Wróbel. Dołączenie do Vinyl Alliance jest dla XDiSC zaszczytem, a jednocześnie szansą na dalszy rozwój i doskonalenie usług. Będąc częścią globalnej rodziny Vinyl Alliance z niecierpliwością oczekujemy na owocną współpracę oraz otwartość ze strony naszych globalnych partnerów.