20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Odkryj magię winylowych dźwięków z naszymi letnimi cenami na tłoczenie płyt w XDiSC!

Czy marzysz o wydaniu własnej, spersonalizowanej płyty winylowej? Teraz jest idealny moment, aby spełnić te muzyczne pragnienia! Skorzystaj z naszej letniej oferty na tłoczenie płyt winylowych w niesamowitej cenie.

W XDiSC wiemy, jak ważne jest dla Ciebie jako artysty lub wydawcy, aby mieć fizyczny nośnik, który oddaje piękno dźwięków. Dlatego z przyjemnością informujemy, że przez całe lato oferujemy specjalne stawki na tłoczenie płyt, które pozwolą Ci spełnić swoje muzyczne marzenia.

Ale to nie wszystko! Dzięki dodatkowej nowej prasie czas realizacji Twojego zamówienia znacznie się skrócił. Obecnie zajmie nam to tylko 9 tygodni, aby przekształcić Twoją muzykę w prawdziwe arcydzieło na winylu. Nasz doświadczony zespół zapewni, że jakość dźwięku i wygląd Twojej płyty będą perfekcyjne, dając Ci niezapomniane wrażenia nie tylko dźwiękowe.

Nie trać tej okazji! Minimalny nakład to 100 szt. Skorzystaj z naszej letniej oferty i zamów tłoczenie płyt winylowych już dziś. Połącz swoją twórczość z magicznym dźwiękiem winylu i razem ze swoimi fanami ciesz się niesamowitym doświadczeniem muzycznym.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie. Uwolnij swoją kreatywność, wzbogacając ją niepowtarzalnym dźwiękiem winylu. Zapraszamy do XDiSC, gdzie Twoja muzyka staje się rzeczywistością! Nie przegap tej okazji!

XDiSC- kręcą nas winyle!

Skontaktuj się z nami i poznaj swoją wycenę:
☎️ +48 885 885 549
📩 info@x-disc