20 LAT
na rynku
ROZBUDOWANY
park maszynowy
WINYL | CD | DVD
najwyższa jakość
DYSTRYBUCJA
CYFROWA
Skontaktuj się

Oferta specjalna

DMM Dubplate by XDiSC

Płyta DMM Dubplate by XDiSC to stalowa 12,5-calowa płyta pokryta z jednej strony miedzią na którą dźwięk został nacięty na specjalnej tokarce przy pomocy diamentowej igły. Proces nacinania DMM Dubplate by XDiSC jest zwykle pierwszy element złożonego procesu tłoczenia płyt winylowych. Jednak w tym przypadku nacinanie jest zarówno pierwszym jaki i ostatnim elementem procesu czyniąc taką płytę niepowtarzalną. Dlatego też jest to ekskluzywny produkt- jedyny w swoim rodzaju. Nagranie znajduje się tylko na jedynej- miedzianej stronie  płyty. Oczywiście na prośbę klienta jesteśmy w stanie naciąć obie strony LP jako DMM Dubplate wtedy zestaw zawiera dwie płyty DMM Dubplate by XDiSC. W związku z tym iż DMM Dubplate by XDiSC nie poddawany jest dalszej obróbce ani procesom chemicznym dźwięk jaki się na nim znajduje jest bardzo czysty, wręcz idealny. Właśnie z tego powodu powstaje on na specjalne zamówienie melomanów doceniających jakość nagrania i powinien być przechowywany w specjalnie zaprojektowanym pudełku w którym płytę przed zarysowanie czy innego rodzaju uszkodzeniami chronią specjalna gąbka oraz przekładki. Dodatkowo pudełko posiada magnetyczny zatrzask i jest sygnowane złotym hotstampingiem podkreślającym jej wyjątkowość.

Więcej o DMM Dubplate by XDiSC przeczytasz na BLOG’u: kliknij tutaj.

Zegary ścienne

Zegary ścienne wykonane są z różnokolorowych płyt winylowych. Produkowane są na specjalnym precyzyjnym ploterze, który przekształca płyty winylowe w funkcjonalne i stylowe dekoracje. Ich uniwersalny projekt którego motywem przewodnim jest muzyka nada charakteru każdemu wnętrzu. A dzięki indywidualnie dostosowanym dla każdego klienta lub artysty labelom umieszczanym w środku zegara zyskują spersonalizowany, indywidualny charakter. Taki zegary nie jest tylko elementem funkcjonalnym, ale także staje się artystycznym elementem dekoracyjnymi w każdym pomieszczeniu. Do wykonania zegarów używamy różnokolorowych winyli dzięki czemu każdy jest unikalnym dziełem, łączącym ponadczasowy urok winyla ze personalizowanym charakterem.

Płyta do antyskatingu

Płyta antyskatingowa jest całkowicie czystą z obydwóch stron płytą. Służy do prawidłowego skalibrowania gramofonu. Dzięki niej jakość emitowanego dźwięku będzie wyższa dodatkowo uchronimy nasze płyty przed szybkim zużyciem. Płyta antyskatingowa służy przed wszystkim sprawdzeniu zachowania igły podczas ruchu na płycie. Jest niewątpliwie bardzo przydatna dla fanów winylowego brzmienia i powinno się po nią regularnie sięgać.

Więcej o naszej płycie do antyskatingu przeczytasz na BLOG’u: kliknij tutaj

 

ECO LABEL

ECO LABEL to nasza najnowsza technologia w której za pomocą lasera grafika zostaje naniesiona bezpośrednio na płytę CD lub DVD. Grafika wykonana w tej technologii nie ma tradycyjnego pełnego nadruku. ECO LABEL daje dwie możliwości naniesienia grafiki: lustro w tle (ciemny napis) lub lustrzany napis (ciemne tło). Elementami grafiki nanoszonej w ECO LABEL może być zarówno tekst, logo jak i barcode. Dodatkowo w procesie produkcji wykorzystujemy 100% materiałów ekologicznych takich jak papier z recyklingu czy biodegradowalne farby a opakowań nie lakierujemy. Na życzenie klienta prezentowane opakowanie możemy również zastąpić kopertą.

Więcej o ECO LABEL przeczytasz na BLOG’u: kliknij tutaj

Etched vinyl

Chciałbyś aby Twój winyl oprócz świetnego brzemienia charakteryzował się niesamowitym efektem graficznym? Wystarczy tylko ciekawa grafika, którą możemy umieścić na jednej stronie Twojej płyty winylowej! „Etched vinyl” to nic innego jak winyl pokryty z jednej strony skomplikowanymi wzorami lub deseniami zamiast rowkami z muzyką- te są jedynie na drugiej stronie. „Etched vinyl” skupia się głównie na aspekcie wizualnym płyty. Takie płyty są często produkowane w ograniczonych ilościach, co czyni je bardzo unikalnymi i poszukiwanymi przez kolekcjonerów. Napewno stanowią artystyczny element każdej kolekcji muzycznej. Etcheding obejmuje zastosowanie różnych technik, takich jak laserowanie, chemiczne wytrawianie lub metody mechaniczne, do wygrawerowania lub wytrawienia powierzchni winylu.

Więcej o etched vinyl przeczytasz na BLOG’u: kliknij tutaj

 

Picture Disc

Picture disc to specjalny rodzaj płyty winylowej, na której zamiast standardowej czarnej lub kolorowej powierzchni znajduje się wydrukowane zdjęcie lub grafika. Jest to popularna forma wydawnictwa muzycznego, szczególnie w przypadku albumów kolekcjonerskich. Warstwa graficzna jest umieszczona pomiędzy dwiema warstwami przezroczystego winylu. Ten rodzaj płyty jest często ceniony przez fanów muzyki ze względu na swoje walory estetyczne.